آبدومینو پلاستی | Abdominoplasty

آبدومینو پلاستی | Abdominoplasty
آبدومینوپلاستی که یکی از روشهای شناخته شده زیبایی است، طی چند دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است.برداشت چربی شکم یک عمل جراحی بزرگ است که پوست و چربی بیش از حد شکم را از بین می برد.

آبدومینوپلاستی یک روش جراحی است که شکم خود را با از بین بردن چربی و پوست اضافی و سفت کردن ماهیچه ها در دیواره شکمی، مسطح می کند.

این یک عمل جراحی بزرگ است، بنابراین مهم است که قبل از انجامش اطلاعات کافی کسب کنید، وضعیت خودتان را کاملا تجزیه و تحلیل کرده و زمان کافی برای تصمیم گیری بگذارید. دکتر ادهم توصیه می کند که این روش نباید به عنوان جایگزین سایر روش های کاهش وزن استفاده شود.

بهترین کاندیداهای برای عمل آبدومینوپلاستی چه کسانی هستند؟

این عمل برای مرد و زن و کسانی که دارای سلامت عمومی بوده و در وزن پایدار هستند، مناسب است. بهتر است که فرد غیر سیگاری باشد.
برداشت چربی شکم با جراحی آبدومینوپلاستی نباید با لیپوساکشن (عمل جراحی زیبایی که برای دفع چربی ها استفاده می شود) اشتباه گرفته شود، هرچند جراح شما ممکن است لیپوساکشن را به عنوان بخشی از درمان انجام دهد.

چه زمانی باید از آبدومینوپلاستی اجتناب کنید؟

خانومی که در حال برنامه ریزی برای داشتن فرزند است، بهتر است تا زمان تولد کودک کاهش وزن و تناسب اندام خود را به تأخیر بیاندازد. زیرا در طول عمل جراحی، عضلات عمودی عمیق تر می شوند و حاملگی های آینده می توانند این عضلات را جدا کرده و فتق ایجاد کنند.

وقتی به مشاوره با گروه پزشکان دکتر ادهم می روید، پزشک متخصص تمامی این گزینه ها را با شما درمیان می گذارد. شما با جراح در مورد نتایج دلخواه صحبت کرده و جراح روش مناسب وضعیت بدن شما برای لاغری موضعی و رفع چربی های اضافی را تعیین می کند.
 
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

همین حالا تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید: