درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

تشخیص

گروه پزشکان دکتر ادهم به شما یک معاینه فیزیکی داده و سابقه پزشکی و سابقه خانوادگی تان را می پرسند و همچنین ممکن است آزمایشاتی مانند موارد زیر را برایتان تجویز نمایند:

آزمایش خون

این ممکن است به تشخیص بیماری های مربوط به ریزش مو کمک کند.

تست کشیدن

دکتر شما به آرامی چندین مو را می کشد تا ببیند چه تعداد از آنها بیرون می آیند. این به تعیین مرحله فرایند ریختن کمک می کند.

بیوپسی پوست سر

پزشک شما چند نمونه از پوست و یا از چند مویی که از پوست سر جدا می شود را جدا کرده تا ریشه های مو را بررسی کند. این می تواند تعیین کند که آیا عفونت باعث ریزش مو می شود و یا خیر ؟

میکروسکوپ نوری

پزشک از ابزار خاصی برای بررسی موهادر کلینیک استفاده می کند.

درمان های ریزش مو عبارتند از:

  • داروها
  •  جراحی برای افزایش رشد مو 
  • آهسته تر کردن روند ریزش مو

دارویی

اگر ریزش مو توسط یک بیماری زمینه ای ایجاد شود، درمان برای آن بیماری ضروری خواهد بود. این ممکن است شامل داروهایی برای کاهش التهاب و سرکوب سیستم ایمنی بدن، مانند پردنیزون باشد. اگر یک دارو خاص باعث ریزش مو شود، گروه پزشکان دکتر ادهم ممکن است به شما توصیه کنند تا از آن برای حداقل سه ماه استفاده نکنید.
داروها برای درمان التهاب (ارثی) طاسی در دسترس هستند. گزینه ها با تشخیص گروه پزشکان دکتر ادهم قابل دسترس هستند.

درمان ریزش مو با مزو تراپی

درمان ریزش مو با مزو تراپی درمان ایمن و بالقوه اثبات شده برای مردان و زنان مبتلا به آلوپسی آروماتیک خفیف تا متوسط ​​است و یا ریزش موی ارثی. انتشار مواد عالی متشکل از انواع ویتامین ها و مواد آلی و معدنی با سطح پایین باعث تحریک جریان خون جدید به پوست سر، بیدار شدن فولیکول های مو  می شود و در بسیاری از موارد باعث افزایش رشد می شود.

مزوتراپی یک روش ترمیم موهای غیر تهاجمی و غیر جراحی است که به طور پیوسته در محبوبیت به دست آمده است. Microinjections های سطحی درست در زیر لایه اپیدرمی پوست قرار می گیرند تا بافت های مناسب برای تحریک لایه مزودرم در پوست، که در عمق حدود 1 میلی متر در زیر سطح قرار دارد، به منظور تشویق فرایند طبیعی بازسازی و پخش تراکم مو انجام می شود .   فن آوری مزوتراپی در ریشه مو و درمان بر اساس درک این است که بیشتر مشکلات ریزش مو ناشی از عدم وجود مواد مغذی مناسب، کاهش گردش خون به پوست سر و عدم تعادل هورمون در اطراف فولیکول مو، به ویژه تولید بیش از حد مو از دست دادن آندروژن DHT می باشد .

در کلینیک دکتر ادهم برای درمان ترمیم مو، راه حل مزوتراپی تزریق شده به پوست سر حاوی ترکیبی خاص از مواد شیمیایی خاص، مواد معدنی، اسید آمینه، ویتامین ها، اسید های نوکلئیک و مشابهات آن است که به طور خاص بر اساس الزامات منحصر به فرد بیمار طراحی شده اند. این درمان باعث می شود که تعادل هورمونی به سرعت تدریجی افزایش یابد، که باعث رشد پایدار رشته های جدید موی سالم می شود.مزوتراپی و کربوکسی تراپی  می تواند برای درمان آلوپسی (ریزش مو) یا برای درمان موهای نازک و ضعیف موثر باشد. مزوتراپی و کربوکسی تراپی برای طراحی ایمن، غیر سمی و کاملا سازگار ساخته شده اند. در مزوتراپی، کوکتل های بازسازی کننده با دوز کم، به واسطه مکرر تزریق مایکروویو به صورت مستقیم تحت پوست قرار می گیرند و باعث مراقبت فوری و فشرده به نقاط میکروپیگرافی، متابولیسم و ​​سلولی پوست سر می شوند. ما در گروه پزشکان دکتر ادهم از محصولات خارجی دارای گارانتی و معتبر استفاده می کنیم که یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است. در Carboxytherapy گاز دی اکسید کربن پزشکی (CO2) باعث افزایش گردش خون توسط باز کردن مجرای مویرگهای بسته شده، واکنش مجدد مویرگهای خون ناخوشایند، و این به نوبه خود باعث افزایش اکسیژن به بافتها می شود.درمان توسط پرستار یا متخصصان متخصص انجام می شود. جلسات 6 تا 10 هفته ای با درمان های نگهداری در فواصل 1 ماه توصیه می شود. نتایج پس از 6-8 هفته واضح می شود اما نتایج کامل بعد از 3-6 ماه دیده می شود.
 
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

همین حالا تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید: