درمان شلی و افتادگی پوست

درمان شلی و افتادگی پوست

مشکلات پوستی مزمن

بیماری های مزمن پوست معمولا ندرتا درمان نمی شوند، اما شما می توانید با استفاده از دارو درمانی و با توجه به سبک زندگی خود بیشتر به پوست خود توجه و مراقبت بدهید. درباره علائم، درمانها و راههای احساس بهتر داشتن پوستی جوان و شاداب بیشتر بدانید.


سفت کردن و شاداب سازی پوست صورت با لیزر

یکی از روشهای جوانسازی ظاهر که نتایج چشمگیری هم به همراه دارد ، لیفت و سفت کردن پوست است. در این روش چین و چروکها و پوست شل و افتاده هموار و ظاهر جوانتر می شود.


سفت کردن پوست با لیزر چیست ؟

روشی با تهاجم کم و غیر جراحی است که با کمک امواج نوری(لیزر) کلاژنهای لایه های زیرین پوست را حرارت داده و باعث انقباض و سفت شدن پوست میگردد.نتایج این درمان در صورت بلافاصله بعد از درمان قابل مشاده است و سفتی پوست بلافاصله اتفاق میافتد که باعث شده این عمل یکی از پر طرفدارترین عملهای زیبایی باشد.
سطح پوست تاچندماه بعد سفت تر هم خواهد شد اما نتایج مطلوب نیاز به دو یا سه جلسه درمان خواهد داشت.سفت سازی صورت با لیزر در مورد رفع چین،چروک،افتادگی پوست مورد تایید fda قرار گرفته است.گرچه ممکن است نتایج سفت کردن پوست با لیزر به اندازه ی عملهای لیفتینگ نباشد ولی مراجعه کننده میتواند بلافاصله نتایج رضایت بخشی را مشاهده کند.روش سفت کردن پوست با لیزر چگونه است ؟

قبل از انجام درمان مراجعه کننده باید هر گونه آرایش ، چربی یا مواد دیگر که ممکن است روی پوست باشد را تمیز کند. سپس با کمک ماده بی حس کننده پوست محل انجام درمان بی حس شده و چشم بیمار بوسیله ی محافظ پوشانده میشود . به دلیل خاصیت غیرتهاجمی عمل سفت کردن پوست با لیزر به بی هوشی با داروی بی حسی قویتری نیاز نیست. ممکن است افرادی که نسبت به درد بسیار حساس هستند نیاز به استفاده از قرصهای کاهش درد قبل از انجام درمان داشته باشند . بیشتر مراجعه کنندگان برای دستیابی به نتایج دلخواه به حداقل سه جلسه درمان نیاز دارند . مدت زمان هر جلسه بین 30 دقیقه الی یک ساعت می باشد .
بعد از درمان فرد مراجعه کننده میتواند بلافاصله فعالیت روزمره خود را از سر بگیرد . عوارض جانبی بسیار محدود هستند و شامل احساس گرما زیر پوست ، قرمزی یا تورم مختصر میباشد . معمولا عوارض درمان با لیزر پس از چند ساعت بر طرف میشود .


درمان سفت کردن پوست با لیزر دردناک است ؟

این درمان نباید،درناک باشد.قبل از درمان پزشک مقداری،داروی بیحس کننده،را برروی پوست محل درمان میمالد،تاهرگونه احتمال احساس درد را از بین ببرد.


چه کسانی مناسب سفت کردن پوست با لیزر هستند ؟

  • بیشتر مردم بعد از دیدن افتادگی پوست اطراف صورت و چانه ، متوجه سن اشخاص میشوند .
  • عمل سفت کردن با لیزر مناسب تمام افراد، زن و مرد و با هر تیپ پوستی و رنگ پوست میباشد.
  • این عمل مانند جراحی دردناک نیست و هزینه و زمان بهبود کمتری دارد .
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

همین حالا تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید: