زیبایی صورت

عمل چال گونه

عمل چال گونه

از نظر علمی ثابت شده است که چال گونه یک معلولیت است. اما مردم آسیای شرقی آن را نشانه طالع و بخت و اقبال زیاد می‌دانند و در اروپا یک ویژگی منحصر به‌ فرد زیبایی است.
نکات مهمی که قبل از انجام پروتز لب باید بدانید

نکات مهمی که قبل از انجام پروتز لب باید بدانید.

میل به زیبایی و زیبابودن از دغدغه‌های همیشگی انسان‌ها بوده است. مدتی است تب انجام عمل‌های زیبایی عده‌ی زیادی از مردم را راهی مطب‌های پزشکی می‌کند. میل به زیبایی صورت، همیشه و به اشکال مختلف در جوامع بشری وجود داشته است. یکی از عمل‌هایی که به تازگی بسیار باب شده، انجام پروتز لب برای افزایش حجم لب‌ها و رسیدن به ظاهری برجسته‌ و قلوه‌ای‌تر است.
روشهای مختلف لیفتینگ صورت

روشهای مختلف لیفتینگ صورت

گذر زمان و بالا رفتن سن می‌تواند باعث افتادگی پوست صورت شود. ابتدا بخش بالایی صورت، پیشانی و ناحیه ابرو و پس از مدتی بخش میانی و پایین صورت دچار افتادگی می‌شود. عمل لیفتینگ صورت و گردن به فرد چهره‌ای جوان‌ تر می‌بخشد. لیفتینگ صورت عملی ست که برای کاهش چین و چروک و افتادگی پوست صورت و در واقع به هدف جوان سوازی انجام می شود.
دانستنی های تزریق ژل

دانستنی های تزریق ژل

امروزه افرادی که بیش از دیگران به زیبایی خود اهمیت می دهند؛ تزریق ژل را در برنامه مداوم مراقبت از پوست خود قرار می دهند. به همین دلیل تزریق ژل بعد از انجام بوتاکس پر کاربردترین عمل زیبایی در جهان است.این کار در کشور ما هم بسیار معمول و پرطرفدار است.
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: