سبک زندگی

سبک زندگی
شکم تخت و صاف، چیزی است که بسیاری از ما از طریق ورزش و کنترل وزن تلاش می کنیم. گاهی اوقات این روش ها نمی توانند ما را به اهداف سبک زندگی ایده آل برسانند.

حتی افرادی که وزن طبیعی و نسبتا متعادل دارند، میتوانند شکمی را که بیرون می آید را ببینند. شایع ترین علل این مشکل چاقی موضعی عبارتند از:
  • سالخوردگی
  • وراثت
  • بارداری
  • جراحی های قبلی
  • نوسانات مهم وزن
عمل جراحی شکم نمی تواند انجام دهدآیا هنوز در حال برنامه ریزی برای از دست دادن زیادی وزن هستید؟   عمل برداشت چربی شکمی یک جایگزین مناسب برای کاهش وزن و یا داشتن یک برنامه ورزشی نیست.اگر شما نگران نحوه نگاه کردن یا فکر کردن در مورد روش های زیبایی برای تقویت اعتماد به نفس خود هستید، گزینه های دیگری بجز جراحی های تهاجمی وجود دارد. این ممکن است شامل تغییرات در شیوه زندگی یا یادگیری ورزش های منظم باشد. اگرچه نتایج برداشت چربی شکم از لحاظ پزشکی دائمی است اما نتیجه مثبت می تواند به شدت با نوسان های قابل توجهی در وزن شما کاهش یابد. به همین علت، افرادی که طبق برنامه ریزی ،وزن قابل توجهی را کاهش می دهند یا افرادی که ممکن است با توجه به حاملگی های آینده در نظر بگیرند، توصیه می شود که جراحی در اندام های شکمی را به تعویق بیندازند. جراحی آبدومینوپلاستی در چربی شکم نمیتواند علائم کششی پوست را اصلاح کند،  ولی در حین عمل افتادگی و شلی پوست را در مناطقی از پوست اضافی که مشکل دارد را از بین برده، یا تا حدی بهبود می دهد.
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

همین حالا تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید: