کربوکسی تراپی لاغری | Carboxytherapy

کربوکسی تراپی لاغری | Carboxytherapy

کربوکسی تراپی یک روش موثر درمان سلولیت در ناحیه شکم ،باسن و ران خلفی زنان و مردان است.

در کلینیک زیبایی ،پوست و مو دکتر ادهم کربوکسی تراپی با دو روش متفاوت کار می کند: 

ابتدا سلول های چربی را با یک ضربه تهاجمی تسریع می کند، و سپس در مرحله دوم، CO2 منجر به انقباض در منطقه ای است که گاز تزریق می شود. این واکنش به تزریق دی اکسید کربن باعث بهبود اکسیژن لایه های پوست با افزایش قابلیت های لیپولیز می شود. نتیجه نهایی کربوکسی تراپی در سلول های چربی کمتر و سفتی پوست است.


شایع ترین درمان های CO2 عبارتند از:

کاهش سلولیت
کاهش چربی و کاهش وزن محلی با یا بدون لیپوساکشن
راه حل مکمل لیپوساکشن برای تصحیح بی نظمی در جراحی.
بیماری های شریانی مرتبط با دیابت
درمان و بهبود زخم های پوستی
برخی از مشکلات نعوظ به علت اختلالات عروقی
زخم های آکنه و سفتی پوست (سلاح، قفسه سینه، …)
بازسازی چروک ها

 


درمان دی اکسید کربن، که بیشتر به عنوان کربوکسی تراپی نامیده می شود، مربوط به تزریق پوست با استفاده از دی اکسید کربن پزشکی با رویکردهای درمانی است و استفاده از آن در درمان چربی های موضعی نتایج خوبی به دست آورده است . لیپیدو استروفی گینوئید، که به عنوان سلولیت شناخته می شود در 80 تا90٪ از زنان بعد از بلوغ ، چاقی و لاغری و یا در زمان بعد از بارداری به ویژه درشکم، باسن و ران، خود را نشان می دهد و زیبایی ظاهری اندام را تحت تاثیر قرار می دهد. علت آن پیچیده است و جنبه های چندگانه دارد. درمان و ارزیابی آن نیازمند استفاده از فن آوری های جدید (رویکردهای موثرتر و کم هزینه) است. هدف گروه پزشکان ادهم در بالا بردن نتایج اثربخشی کربوکسی تریپسی در درمان سلولیت در ناحیه شکم باسن و ران خلفی می باشد.
نتایج بدست آمده پس از درمان در گروه پزشکان ادهم با کربوکسی تراپی، کاهش معنی داری از سلولیت درجه III تا درجه II وجود دارد و این بهبود موثر قابل مشاهده در از بین بردن خطوط استریا و سلولیت دار و دفع خطوط بافت چربی در مناطق درمان شده می باشد.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

همین حالا تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید: